Product Info
Description
What’s in the box?
- SK HYNIX 8GB DDR4 3200AA DESKTOP 1x8GB DDR4 DESKTOP MEMORY
| Manufacturer: | SK HYNIX |
| MPN: | 2124 |
| Model: | 8GB DDR4 3200AA DESKTOP |
| Type: | DDR4 |
| Base Speed: | 3200MHz |
| Form: | DESKTOP MEMORY |
| Module Capacity: | 8GB |
| Module Count: | 1 |
| Total Module Capacity: | 8GB |
- Tested for Full Functions, R2/Ready for Reuse.
- Please consider properly recycling this item when done with use.
Description
What’s in the box?
- SK HYNIX 8GB DDR4 3200AA DESKTOP 1x8GB DDR4 DESKTOP MEMORY
| Manufacturer: | SK HYNIX |
| MPN: | 2124 |
| Model: | 8GB DDR4 3200AA DESKTOP |
| Type: | DDR4 |
| Base Speed: | 3200MHz |
| Form: | DESKTOP MEMORY |
| Module Capacity: | 8GB |
| Module Count: | 1 |
| Total Module Capacity: | 8GB |
- Tested for Full Functions, R2/Ready for Reuse.
- Please consider properly recycling this item when done with use.
SK HYNIX
by
SK HYNIX
SK HYNIX 8GB DDR4 3200AA DESKTOP 2124 1x8GB DDR4 3200MHz
- Regular price
- $24.99
- Sale price
- $24.99
- Regular price
-
Couldn't load pickup availability
2 in Stock Now