Product Info
Description
This laptop has been tested for key functions to ensure reliable performance. It has been handled and processed in accordance with R2v3 standards for responsible reuse and resale. Any data-bearing device has been securely wiped following NIST 800-88 data sanitization guidelines, ensuring complete data removal. Buy with confidence—sustainable, secure, and ready to use.
When you're done with this device, please consider recycling it responsibly to help reduce electronic waste and support a sustainable future.
| Specifications | |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model | CHROMEBOOK N23 YOGA |
| Color | BLACK |
| Laptop Type | Chromebook |
| CPU Type | MEDIATEK MT8173C |
| Graphics | INTEGRATED |
| Memory | 4GB |
| HDD/SDD Capacity | 32GB |
| Optical Drive | NO |
| Screen Size | 12" |
| Operating System | NO OS |
Description
This laptop has been tested for key functions to ensure reliable performance. It has been handled and processed in accordance with R2v3 standards for responsible reuse and resale. Any data-bearing device has been securely wiped following NIST 800-88 data sanitization guidelines, ensuring complete data removal. Buy with confidence—sustainable, secure, and ready to use.
When you're done with this device, please consider recycling it responsibly to help reduce electronic waste and support a sustainable future.
| Specifications | |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model | CHROMEBOOK N23 YOGA |
| Color | BLACK |
| Laptop Type | Chromebook |
| CPU Type | MEDIATEK MT8173C |
| Graphics | INTEGRATED |
| Memory | 4GB |
| HDD/SDD Capacity | 32GB |
| Optical Drive | NO |
| Screen Size | 12" |
| Operating System | NO OS |
LENOVO
by
LENOVO
LENOVO 12" CHROMEBOOK N23 YOGA MEDIATEK MT8173C 32GB 4GB NO OS
- Regular price
- $39.99
- Sale price
- $39.99
- Regular price
-
Couldn't load pickup availability
3 in Stock Now